Holowanie Warszawa ...
 
Notifications
Clear all
Holowanie Warszawa 24h - Pomoc Drogowa
Holowanie Warszawa 24h - Pomoc Drogowa
Group: Purposemart Seller
Joined: 2021-09-01
New Member

About Me

 

 

Holowanie samochodu z Niemiec – ile kosztuje

 

 

Inne usługi Instalacje LPG, Akcesoria samochodowe, Autodetailing, Blacharnia i lakiernia, Diagnostyka samochodowa, Elektryka i elektronika, Geometria kół i zawieszenia, Mechanika samochodowa, Pomoc drogowa, Serwis filtrów, Serwis hamulców, Serwis klimatyzacji, Serwis samochodów hybrydowych, Serwis silnika, Serwis układu kierowniczego, Serwis układu napędowego, Specjalizacje, Stacja Kontroli Pojazdów, Szyby samochodowe, Wymiana oleju i płynów, Wymiana opon i kół, Inne, Door to door, Naprawa układu wydechowego, Profi, Auto Pay, Promocja - wymiana opon, Promocja - obsługa klimatyzacji.

 

 

Naszym Klientom możemy zaoferować bardzo korzystne ceny: Holowanie Na terenie Warszawy od 100 - 150 zł Holowanie Poza Warszawą od 1,3 - 2 zł / km Dowóz Paliwa 50 zł + 1,5 zł / km Wymiana Koła 50 zł + 1,5 zł / km Awaryjne Odpalanie Samochodu 50 zł + 1,5 zł / km .

 

 

Ile kosztuje holowanie pojazdu przez pomoc drogową? Holowanie samochodu - kiedy jest dobrym rozwiązaniem? Niespodziewana awaria samochodu może spotkać każdego kierowcę. Nawet, gdy wydaje nam się, że nasz pojazd jest niezawodny, to nagła usterka może sprawić, że nie będzie nadawał się on do dalszej jazdy. W celu uniknięcia takich sytuacji mogą pomóc nam regularne przeglądy, podczas których mechanik oceni, które elementy warto byłoby wymienić.

 

 

Cennik lawet 2021 - zobacz ceny pomocy drogowej w całej Warszawie

 

 

Jeśli dojdzie do sytuacji, gdy na trasie spotka nas awaria lub kolizja, w wyniku której samochód nie będzie zdolny do dalszej jazdy, konieczne będzie bezpieczne odholowanie samochodu do warsztatu. W takiej sytuacji musimy zadzwonić po pomoc drogową. Wielu kierowców obawia się jednak dużych kosztów związanych z taką usługą i zastanawia się ile kosztuje holowanie.

 

 

Jaki jest koszt holowania? Cena holowania pojazdu jest uzależniona od kilku czynników. Przede wszystkim pod uwagę warto wziąć lokalizację, w jakiej działa dana firma. Nie trudno domyślić się, że przedsiębiorstwo, które świadczy usługi w dużym mieście będzie oferować wyższe stawki niż firmy z małych miejscowości. Tak działa większość biznesów w każdej branży.

 

 

Najczęściej wynika to z braku konkurencji, co sprawia, że klienci potrzebujący pomocy i tak zgodzą się zapłacić określoną sumę. Kwota holowania jest w dużej mierze zależna od rodzaju załadunku. Pod uwagę brana jest nie tylko masa pojazdu, ale również jego stan. Holowanie samochodów po wypadku, które nie są samodzielnie w stanie wjechać na lawetę będzie wymagało zastosowania wciągarki oraz dodatkowego sprzętu.

 

 

 

 

Laweta Km - Usługi transportowe

 

 

Jeśli ma on dotrzeć do najbliższego warsztatu na terenie miasta, cena za holowanie w warszawie tanio nie będzie zbyt wysoka. Jeśli natomiast zdarzy się, że samochód odmówi posłuszeństwa miejscu, gdzie najbliższy warsztat jest oddalony o kilkadziesiąt kilometrów, naturalnie możemy spodziewać się wyższej stawki. Kwota holowania może znacznie wzrosnąć, jeśli samochód musi zostać przetransportowany przez autostradę.

 

 

Kwoty ustalane są najczęściej indywidualnie z klientem. Źródło: - tel. 601 463 858 .

 

 

ZADAJ NAM PYTANIE Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: 511 511 700

 

 

 

 

Autolaweta Warszawa 24H - Cennik

 

 

Nieprzeciętna historia Tymoteusza Tymek właśnie wracał z pracy. Miał za sobą ciężki dzień, bo projekt, którym się zajmował, wymagał pracy po godzinach i kontaktu z niecierpliwymi kontrahentami. Był potwornie zmęczony, a wlana uprzednio kofeina właśnie go puszczała. Wyjechał właśnie z miasta. Droga była akurat pusta jak zawsze o tej porze dnia.

 

 

Pojazd ledwo się wlókł. Nie od razu połapał się Tymek, że brakuje mu paliwa. Ostatecznie samochód odmówił dalszej jazdy. W końcu nasz bohater połapał się, w czym rzecz. Klął na siebie na czym świat stoi, bo w tym całym natłoku obowiązków zapomniał podjechać na stację benzynową. Wokół z rzadka tylko przejeżdżały inne pojazdy.

 

 

Auto z lawetą pojawiło się po upływie 30 minut od wykonania telefonu. Samochód nie był uszkodzony, brakowało tylko paliwa. Auto zostało przymocowane do haka holowniczego i odholowane do miejsca przeznaczenia. Tymek musiał liczyć na stopa. I nie był to koniec jego historii. Nieszczęścia chodzą parami, jak to się mówi. Wkrótce miał poznać smak prawdziwości tego aforyzmu.

 

 

 

 

Pomoc drogowa Katowice Autohol - tanie

 

 

Gdyby skrajnie przemęczony Tymek stracił kontrolę nad kierownicą i doszłoby do kolizji z innym uczestnikiem ruchu, a samochód doznał poważnych obrażeń, pomoc drogowa wrzuciłaby uszkodzony pojazd na lawetę. Przy braku takowych lub niewielkich tylko uszkodzeniach wystarczy jedynie hak holowniczy. Na lawetę umieszcza się również samochody elektryczne i hybrydowe. Zakres działania pomocy drogowej obejmuje również, wydostanie pojazdu z rowu, jeśli w trakcie kolizji tam się znalazł.

 

 

Wiedział, że weźmie wolne. Nie widział opcji porządnie się wyspać. Nazajutrz dowiedział się o kosztach związanych z odholowaniem jego pojazdu. Złapał się za głowę i usiadł z wrażenia. Do zapłacenia miał z grubsza 320zł. Skąd taka kwota? Tymek po raz pierwszy korzystał z usług pomocy drogowej. Nigdy nie był w podobnej sytuacji.

 

 

Gdyby paliwa zabrakło mu w porze dziennej i na terenie miasta, zapłaciłby od 150 do 200zł. Tak mniej więcej wyglądają widełki cenowe charakterystyczne dla miast. Poza nimi, w zależności od odległości od bazy pomocy drogowej nalicza się dodatkowe opłaty za odbytą drogę. Jeśli do kolizji doszłoby na terenie wiejskim, położonym o x kilometrów od miasta, to niefortunny kierowca musiałby zapłacić dodatkowo za te nadprogramowe kilometry.

 

 

 

 

Pomoc drogowa – laweta - UNIWERSTAL Skup złomu Warszawa

 

 

Takie sytuacje też się zdarzają, w szczególności w trakcie wypadków, zderzeń z innymi pojazdami i kolizji. Tymek miał pecha, ponieważ wracał porą nocną i stanął akurat w terenie wiejskim, poza granicami miasta. To wpłynęło na kształt rachunku. Całe szczęście pojazd na tym nie ucierpiał, więc przynajmniej oszczędził na mechaniku. Opisywany przez nas człowiek mógł uniknąć tak wielkich kosztów, gdyby pomyślał o tym stosunkowo wcześniej.

 

 

Mogło być taniej? Oczywiście, że tak. Gdyby Tymek zastanowił się nad wykupieniem stosownej polisy ubezpieczeniowej w obrębie OC/AC nie ucierpiałby na tym jego budżet. Niestety mądry Polak po szkodzie. Co zagwarantowałaby Tymkowi taka polisa? Otóż dzięki niej, w zależności od opcji, na które chciałby się ubezpieczyć, uniknąłby tak dużych kosztów holowania samochodu.

 

 

W porze nocnej byłoby to tym bardziej wskazane. Nadprogramowe kilometry musiałyby zostać pokryte bezpośrednio przez Tymoteusza, ale spójrzcie tylko, jak niewielka byłaby to kwota w porównaniu z tą, która musiał uiścić, nie mając wykupionej polisy. Po całej operacji Tymek został bez samochodu. Z wakacji jak wiadomo, nie wracał. Zziębnięty i zmęczony, z oczyma na zapałki musiał łapać autostopa.

 

 

Cennik lawet 2021 - zobacz ceny pomocy drogowej w całej Warszawie

 

 

Morał z tej historii jest taki, że nie znając dnia ani godziny, warto, jest wykupić stosowne ubezpieczenie.

Location

Occupation

holowanie w warszawie tanio
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: